Vanaf 1 juli aanstaande zal ik in verband met mijn pensionering stoppen met mijn werkzaamheden als huisarts bij praktijk Vogelplein. Ik ben dan ruim 30 jaar als praktijkhoudend huisarts actief geweest. Dokter Verboom, met wie ik al sinds 2011 met veel plezier samenwerk, zal de praktijk voortzetten met ondersteuning van dr. Bijleveld. Dokter Bijleveld heeft hier al eerder als waarnemer gewerkt en hij is goed bekend met de praktijk.
Op vrijdagmiddag 4 juli is er voor belangstellenden tussen 15:00 en 17:30 gelegenheid om afscheid te nemen. Deze afscheidsreceptie vindt plaats in kerkcentrum de Bron, Vogelplein 1 te Amersfoort. Ieder van u die dat wenst is van harte welkom.
Mocht u bij dit afscheid een blijk van waardering willen geven dan is uw bijdrage aan "Stichting vrienden van Dôme" van harte welkom. Dat kan via onderstaande QR code. Ook kunt u uw donatie rechtstreeks overmaken naar rekeningnummer: NL89 RABO 0123023068 t.n.v. Stichting Vrienden van Dôme te Amersfoort.
Met vriendelijke groet,
Coen van der Molen, huisarts
Amersfoort, april 2025
